Červen 2009
Chyťte tu holku!

30. června 2009 v 14:57 | katulia |  Kristen - filmy
Plakát:
Originální název: Catch That Kid
Český název: Chyťte tu holku
Žánr: Akční, Dobrodružný, Komedie, Kriminální, Rodinný
Rok výroby: 2004
Hrají: Kristen Stewart, Max Thieriot, Corbin Blue

Popis filmu

Připravte se na vzrušující dobrodružství s Maddy, Gusem a Austinem, třemi dětmi na supertajné misi! Jsou to blízcí a talentovaní kamarádi: horolezkyně šampiónka, počítačový génius a mechanik specializující se na nejmodernější vozítka. Jejich úkol: dostat se do dobře zabezpečeného bankovního trezoru a provést největší krádež, jakou kdy jejich třída viděla - a to všechno kvůli nemocnému otci Maddy. Mají naprosto spolehlivý plán, ale ještě nemají věk na řízení auta!

Malá Maddy je dvanáctiletá holka, jejíž táta se při horolezectví vážně zraní a jeho jedinou nadějí je operace za 250 000 dolarů, které rodina samozřejmě nemá. Maddy se tedy společně se svými dvěma přáteli (mezi které samozřejmě patří automechanik a počítačový génius) rozhodne vyloupit banku... zcela nerealistický film, který jaksi pozbyl slova komedie a akční, není zdaleka tam zábavný, jak bych si přála. A hlavně ta přehnanost! Bondovi jeho eskapády odpustím, protože má šmrnc a styl, tady však nechávají "malí zloději" na místě činu lano s otisky prstů, zničehonic někde seberou auto na dálkové ovládání, když ho potřebují, ačkoliv ve scéně před tím o něm nebyla ani zmínka, policejním autům utečou na obyčejných motokárách, vrtulník, který letí dva merty nad nimi, na ně nijak nepůsobí... a to jsem teprve na začátku. Myslím, že zmiňovat se o dalších věcech je absolutně zbytečné. Po půlhodině jsem jen litovala, že jsem si tuhle kýčovitou a šílenou "akční komedii" vůbec pustila...

Trailer


Cold Creek Mano

30. června 2009 v 14:38 | katulia |  Kristen - filmy
Cold Creek ManorCold Creek Manor
Název: Cold Creek Mano

Režie: Mike Figgis

Délka: 118 min
Rok: 2003
Žánr: drama, triller, horor

Sharon Stone, držitelka Zlatého globu (Casino, Základní instinkt), a Dennis Quaid (Traffic) jsou hlavními hvězdami kvalitně obsazeného napínavého filmu o rodině, která se ocitá na pokraji svých sil. Ve snímku dále uvidíme Juliette Lewis, Christophera Plummera a Stephena Dorffa. Manželé Tilsonovi - Cooper (Quaid) a Leah (Stone) - touží po klidnějším životě na venkově. Proto se i s dětmi odstěhují z New Yorku do domu, který nedávno koupili. S Chutí se pouštějí do opravy polorozpadlého sídla, ale brzy zjišťují, že dům jejich snů se stává noční můrou. Kdysi honosné panské sídlo začíná odhalovat svá hrůzná tajemství.


Official wallpaper

Behind the Scenes

Trailer


Vampires are moving to Forks!

30. června 2009 v 14:26 Alice Cullen/Ashley Greene
Žena, ktrerá je hodně podobná Twilight charakteru Ashley Greene- Alici Cullen- se sebrala a z Ohia se přestěhovala do Forks. Styna Whatman si ostříhala vlasy, dala na sebe několik gliterů a změnila šatník, jen aby se co nejvíc podobala filmové upírce.


Fu*k na Roba:D

30. června 2009 v 13:45 | katulia |  Edward Cullen/Robert Pattinson
xD tak to je fakt dobrý.. asi ji musel dost naštvat
Konec školy a začátek Prázdnin!!!

30. června 2009 v 12:45 | katulia |  Info o blogu a mě
Ahoj lidičky! Jak se pořád všichni máte?? No já teď už super, prostě lepší už to být nemůže. A proč?? No proto, že dneska mi už konečně zkončila škola. Ukončila jsem osmý ročník, takže tam po prázkách ještě musím, ale vůbec se mi nechce. S kore je suprovÉ, takže doufám, že mě naši dneska někam pozvou xD

PRÁZDNINY!!!!


Roberta Pattisona srazilo auto

30. června 2009 v 10:26 Edward Cullen/Robert Pattinson
imagebam.com
Objevili se zpávy o tom ,že Roberta srazilo auto kvůli hysterickým fanynkám.

Naštěstí srážku odnesl jen s lehkým zraněním. K nehodě došlo, když Pattinsona překvapily jeho fanynky před knihkupectvím na Manhattanu, kde se štábem nat áčel scény z jeho nového filmu. Jde o drama Remember Me o dvou mladých milencích, kteří se potýkají s rodinnými tragédiemi.

Fanynky se srotily před knihkupectvím, zatímco se uvnitř natáčelo. Když herec, obklopený pěti bodyguardy, vyšel ven, snažil se kolem dívek rychle projít a přeběhnout silnici ke svému karavanu. Bohužel si nevšiml projíždějícího taxíku, který ho srazil.

I když nebyl Pattison vážně zraněn, členy jeho ochranky to rozzuřilo k nepříčetnosti.
"Jeden z bodyguardů na ty holky zakřičel: 'Vidíte, co jste udělaly? Vždyť jste ho málem zabily!'" uvádí nejmenovaný zdroj. Manažer mladého herce tuto nehodu zatím nekomentoval.

Robert Pattinson je podle on-line hlasování čtenářů časopisu Vanity Fair nejatraktivnějším mužem světa. Na vrchol se dostal svou rolí "nadpozemsky krásného" upíra Edwarda Cullena ve filmu Twilight.


Exclusive NM poster

29. června 2009 v 21:17 Promo
.. je moc hezký....


Nové věci Twilight

29. června 2009 v 21:05 Twilight movie
Objevilose spouta nové zboží k tématu Twilight sagy....např. sponky do vlasů,něco pro "team Jacob",šperkovnice s Edwardem...

Twilight Hot Topic Merchandise
I'm vampire.

29. června 2009 v 21:04 Očem je saga TWILIGHT
By stepheniemeyerova.blog.cz


Twilight hry

29. června 2009 v 14:35 Twilight movie