Září 2009

Hodnocení - Mrs.Anetta

30. září 2009 v 18:42 | katulia |  Ohodnocené blogy
První dojem: 10/10
Design: 10/10 - je naprosto skvělý, nevím možná je to těma super fotkama, ale i barvy jsou dobře skombinované
Stránka: 10/10
Menu: 10/10 - rozcestníky, dobrá volba
Přehlednost: 10/10
Články: 9/10 - článkky jsou fajn a jejich celkem dost..
Aktualizace: 8/10

Celkem: 65/70
Tvůj blog neznám moc dlouho, ale už od 1. pohledu mě zaujal. Moje hidnocení je určitě kladné!!!

Hodnocení - irma-corwin

30. září 2009 v 18:24 | katulia |  Ohodnocené blogy
První dojem: 8/10
Design: 8/10 - je docela zajímavý, ale na mě působí moc tmavě a depresivně
Stránka: 10/10
Menu: 10/10 - máš to fakt skvělě seřazené
Přehlednost: 10/10 - super, u tebe se nemůže nikdo ztratit
Články: 9/10 - chtělo by to asi víc článků
Aktualizace: 7/10 - asi není moc čas co..??

Celkem: 62/70
Tvůj blog mám moc ráda, je fakt moc zajímavý a moc se mi líbí, že se nezabýváš jen jedním tématem a to twilight, ale máš i vlastní tvorbu a dáš tam co tě napadne a to je super.. jen tak dál!!!Zpověď Kristen Stewart

30. září 2009 v 17:50 | katulia |  Kristen Interviews
Fotograf David Benjamin Sherry prozradil při focení snímků k rozhovoru: "Ještě nikdy jsem neviděl Twilight, ale viděl jsem spoustu jejích fotek. Inspiroval jsem se obrazy Patricka Nagela. Připomněl jsem si mladou Jodie Foster a Winonu Ryder. Pokusil jsem se vylíčit novým způsobem tuto dospívající herečku." Text je úryvek z magazínu Dazel Digital. Zdroj uveden dole.

DD: Nacházíš se na cestě k obrovské slávě. Paparazzi jsou hned za dveřmi.
Kristen Stewart: Ano, ale nemůžete si na to moc myslet, protože pak se to zdá jako divná fantazie - myslíš - není absurdní, že máte kolem sebe ve 3 ráno 300 lidí, kteří předstírají, že jsou něčím jiným, co to *** znamená?"

DD: S paparazzi se potýkáš teprve od Twilight, že?
Kristen Stewart: Jo, Stmívání je jediný důvod, proč jsou tam venku. Zjišťují, kde jsem z internetu - z Twitteru, člověče! Každý, kdo chce vědět, kde v daném okamžiku jsem jde na Twitter, je to tak směšné!

DD: Předpokládám, že hrát Joan Jett je hodně jiná zkušenost než Twilight?
Kristen Stewart: Byla to fakt zábava. Byla první ženou, která založila vlastní hudební společnost. Odmítali ji, ale ona se nedala. Hudební průmysl je krutý. Jakmile přijde jedna hudební vlna, exploze druhu hudby, všichni se to snaží napodobit a vzniká spousta trapných kapel. Takže vznikne spousta trapných verzí.

DD: Je hraní rolí to nejlepší na tom, být herečkou?
Kristen Stewart: Také poznám spoustu nových lidí a můžu pracovat se svými přáteli.

DD: Máš nějaké ambice, dělat něco jiného?
Kristen Stewart: Vím, že přijdou i jiné věci, než jen hraní ve filmech. Nevím, co budu dělat. Budu psát hlouposti. Budu dělat své vlastní filmy se svými přáteli a nemusím v nich hrát. Ale teď bez srandy? Miluju to. Miluju to, co dělám a vydržím u toho, dokud se v tom budu cítit dobře. Do té doby budu prostě jen psát, natáčet filmy, přehrávat hudbu.


2 new promo posters!!!

30. září 2009 v 17:31 Promo
new moon poster volturi

new moon poster jacob black wolfpack
ve větším v c.č.
4 důvody proč milovat Kristen Stewart

29. září 2009 v 17:35 Kristen - ostatní
Kristen-Stewart_l

Je to silná holka. Jedna z nejdůležitějších věcí je že Kristen je silná holka a věří si.Tento postoj dělá Stewart neuvěřitelně vhodnou pro role žen po celém světě.Ukáže nám jak být silný,jak stát za vaší zemí a nikdy nekolísat ve vlastních hodnotách.

Je praštěná. Všichni jsme praštění naším vlastním způsobem; Class šašci či neohrabaní lidé.Všichni se tak můžeme podobat Kristen.Zda řekne nějaký žert v rozhovoru,nebo jí spadne cena,Stewart nikdy není v obavách když se její vnitřní trdlo vyhrabe na povrch.

Je inteligentní. Když jste chytří,jste zároveň chladní,tak to chodí v Hollywoodu.Kdykoliv má Stewart šanci vždycky mluví o jejich oblíbených knihách nebo o tom co právě čte.

Bella Swanová. Buďme upřímní,Kristen Stewart milujeme hlavně proto,že ona je jednoduše nejlepší verze pro stvárnění Belly Swanové.Vnést do Belly život byl skličující úkol,ale Kristen to udělala se slušností,vášní a dokonalostí.