Prosinec 2009

'Harper´s Bazaar' - Interview

30. prosince 2009 v 8:04 Kristen Interviews
Rob Pattinson a Kristen Stewart sedí v hotelu Sheraton ve Vancouveru hned vedle sebe ("Couve" tak tomu Kristen říká), kde momentálně natáčí třetí díl s názvem Eclipse. Společně tráví hodně času spolu v pokoji - protože je opravdu, opravdu těžké jít ven. Je tu asi 15 různých východu, " říká Kristen. Aby je nepronásledovali paparazzi. "Rob je tím frustrovaný, ale je mu 23 a mě 19. Už je několik let dospělý a stejně jako já, si můžeme vyjít ven ... " menší pauza. "Ale je to nuda, protože je to vše o čem můžeme mluvit."

Robert o tom mluví taky. "Nebude Vám vadit, když budeme sedět venku?" ptá se a stojí u okna v hotelovém pokoji a dívá se ven "Musím na vzduch." Je zima, šedý den a kdo by mu upřel volnost?

V součastné době existuje jen jedna věc, která zajímá snad všechny milovníky této upírské romance Edwarda a Belly: Jsou ve skutečnosti spolu nebo ne? No .. je jasné, že si jsou Kristen s Robertem blízcí, opravdu blízcí. Ok, co je víc romantického?
"Nebudu říkat žádné kraviny na detektor," říká Kristen. "Musím říct, že Robert je. Myslím, že romantika je něco velice upřímného. Dokud je upřímný, dokáže být tak dzbrojující. " Robert se smál, když se jsem se ho ptali na stejnou otázku. "Hm, Já nevím. Co říkala Kristen? Ne je to lepší předstírat." následuje dlouhý smích.

Poprvé se tito dva setkali v roce 2007 na konkurzu na Twilight a oba dva předpokládali, že to bude jen kultovní upírský snímek - ne za 380 milionů dolarů které už vydělal - a že budou mít vlastní Barbie.
"Nebylo to, jako bychom spolu měli lhát." říká Kristen, "Ale byli jsme velice reaktivní. Byli jsme velice citlivý." Robert si dokonce vzal něco na uklidnění ještě předem. "Byl jsem klidný a pak mělo přijít na věc. Snažil jsme se už i na jiných konkurzech, ale úplně jsem zkolaboval." říká Robert." Kristen byla úplně jiná, než jsem na představitelku Belly čekal. Měl jsem trochu strach."

I když se Kristen narodila v Los Angeles a byla tady vychovaná, je to velice silná mladá dáma - a není to vůbec o jejích vlasech, které si nechala kvůli roli Joan Jett v novém filmu The Runaways ostříhat. Někteří fanoušci byli opravdu zklamaní, když už neměla dlouhé vlasy do role Belly, ale nemusíte se bát, do Eclipse bude mít paruku. "Myslím, že je to směšné, že to tak berou." prohlašuje Kristen s úsměvem. "Ale teď když mi poporostli a vlasy a mám je rozházené, připouštím, že vypadám trochu legračně." Kristen přísahá jako nějaký námořník a je si jistá na 200 procent. "Je to jedinečná holka." říká Robert. "Opravdu není tolik lidí, jako je Kristen."

Dneska sedí Kristen v hotelovém Constellation Suite na betonové terase a má na sobě jeansy, bílé tílko pod košili a jen černou mikinu s kapucí. "Jsem kurva hrozně ráda, že na sobě nemám něco neonově barevného nebo něco růžového." říká Kristen. Zeptejte se jí kdo jí navrhl tričko a ona o tom nebude mít ani ponětí. Podívala se na značku, jmenuje se to Born Famous Couture. Vypadá poníženě. "Nechtěla jsem si to koupit, přísahám."

Z těchto důvodů Kristen ráda nosí kalhoty. (Zatímco by ostatní dívky prohlašovali, že milují Chanel, její vysněné oblečení je u Brooks Brothers. Když si bere šaty, většinou musí být jen v kovu, jako třeba ty od Rock & Public které měla na Teen Choice Awards v tomto roce. "Každému se líbili, ´Podívejte se na toho ježka na sukni´" říká s úsměvem. "To byli kulky, ty mofo." Lidé si myslí, že se snažím být nějak výrazná, ale to je to poslední, co bych dělala. Nerada bych vyhověla lidem, co mají problém s tím, jak o sobě mluvím, ale to je v pořádku."

"Kristen si nebere žádnou pauzu," říká Robert. "Ona si hlavně drží svoje zbraně - a to je obtížné." Také si myslí, že lepší herec než on. "Já opravdu nevím jak postupovat. Všechno to hádám .. I když jsou tu věci které můžu udělat, ona je udělá." Taky si myslí, že má lepší charakter. "Rychleji se nad tím vším rozhodne. Je mnohem víc samostatná, než já takže je to něco jako ´Jsi takovej idiot a já už s tebou nechci mluvit.´A já na ni ´Já jsem taky idiot!´ Takže budu mluvit tři dny jako idiot, než se ona rozhodne."

V příštím díle s názvem Eclipse se Edward stihne s Bellou zasnoubit si myslí, že jsou Kristen s Robertem zasnoubení, když na ně na place volali "manžel & manželka". Takže tu pro ně máme novomanželskou hru...

Kdo tráví více času nad úpravou vlasů?
Kristen: "Rob."

Soutěživí?
Kristen: "Rob. Je hodně dětinský v každé části svého života. Hned začne mluvit jiným jazykem když se mu něco povede. Vypadá jako pětiletej."

Atletika?
Kristen: "Jednoznačně já. Rob dá sotva švihadlo. Když zkoušel kaskadérský kousek otočil se dokola ( předvádí gesto jako nějaký tučnák). A bože, pokusil se utéct...
Rob: "Kristen. Všiml jsem si, že ve filmu vypadá víc sportovně než já. A to já jsem měl být superhrdina."

Egoista?
Kristen: "Už jsem mu to říkala. Doufám, že to taky řekne. Pokaždé, když se dává do zrcadla a upravuje si vlasy. Mohl by mi krucinál dát ty jeho vlasy. Doufám, že berete sarkasmus."

Google, který z vás víc?
Kristen: "Rob."
Rob: "Ona určitě řekne, že já. Většinou děláme to stejné. Jeden je na pc a druhý na svém mobilu a předstírá, že píše nějaký text. Myslím, že víc ona. Jsem nesmírně povrchní. Ona sebe hledá častěji."

Kdo je lepší muzikant?"
Kristen: "Rob. Je to skvělý zpěvák. Srdcervoucí."

Info o tomto blogu....

20. prosince 2009 v 13:46 | katulia
Ahojky.... všchni nejen vy moje nej eSBéénka, ale všichni co sem chodíte, za což jsem vám hrozmě moc a moc vděčná a děkuju, ale možná vás teď trošku zklamu. Asi jste si všimli, že docela dlouho se tu už nic nedělo. A je to proto, že nění čas a ani mě to už nebaví. Prostě chci trávit víc času s kamarádama a dělat i jiný věci než jen se dě t u compu ... tak se nezlobte, ale momentálně blog POZASTAVUJU!!! Nezůstane to takhle už napořád, za nějakou dobu se na blog zase vrátím, nebo když se mi někdy bude chtít tak sem zajdu a tak. Takže chci hrozně moc poprosit eSBéčka, aby si mě namazali a pokud smažou, tak aby mi dali vědět a já se vám pak zase ozvu jo. MVVMMR!!!
Tak se zatím mějte krásně a nádherné VÁNOCE ♥ ♥ ♥

DVD Twilight, nyní za 70 Kč

13. prosince 2009 v 17:29 Twilight movie
Taky se vám nechce kupovat si DVD Twilight a pořád váháte, jestli to má vůbec smyysl... tak teď je tu jediněčná možnost. Edice Blesku totiž vydávý toto DVD, které si můžete koupit na jakékoliv trafice za 70 KČ!!!!


http://www.praci.eu/images/blesk.gif

Hlásni mi ve vánoční TWILIGHT soutěži...

13. prosince 2009 v 14:59 Dej mi hlas
Ahojky... moc a moc moc prosím všechny, je to moc důležité, chci prostě v této soutěži postoupit, tak mi hlásněte... TADY..!!!
dĚKUJU MOC VŠEM, jste naprosté zlatíčka.Get Kristen Stewart's Style - II. část

9. prosince 2009 v 16:29 Obleč se jako Kristen
Get Kristen Stewart's Style - I. část

9. prosince 2009 v 16:23 Obleč se jako Kristen

The Family Stone

8. prosince 2009 v 17:39 Esme Cullen/Elizabeth Reaser

Originální název: The family stone
Český název: Základ rodiny
Žánr: drama, komedie, komantický
Rok výroby: 2005
Režie: Thomas Bezucha
Hrají: Sarah Jessica Parker, Claire Danes, Diane Keaton, Rachel McAdams, Dermont Munlroney, Craiq T. Nelson, Luke Wilson, Tyrone Giordano, Brian J. White, Elizabeth Reaser, Paul Schneider, Judy Garlang, . . .

POPIS FILMU

Americká romantická komedie s hvězdným obsazením, jemuž vévodí Claire Danesová a Diane Keatonová, vypráví o rodině Stoneových, jejíž nejstarší syn přivede domů na Vánoce svou přítelkyni.

Způsobí tím ovšem značný chaos. Rodina přivítá nečekanou návštěvu se směsicí rozpaků a nevraživosti, kromě nekonvečního bratra, který se do dívky okamžitě zamiluje. A než vánoční svátky skončí, zrodí se nová přátelství, na povrch vyplují rozličná tajemství a rodina se zase dá dohromady díky své mimořádné schopnosti rozdávat lásku. V režii Thomase Bezuchy dále hrají Rachel McAdams, Dermot Mulroney a Craig T. Nelson.
(a můžete se na to kouknout 12.12. 2009 ve 20:00 na Primě)

Liz na premiéře The Family Stone


Trailer


Twilight stars členy charyty

6. prosince 2009 v 21:53 Actors together na akcích
Ashley Greene, Kellan Lutz, Nikki Reed a Jackson Rathbone se stali členy charity jménem "One", která se snaží pomoci lidem po celém světě v boji proti chudobě a nemocem, zejména pak v Africe. Ve spotu můžete vidět např. i hvězdy seriálu Gossip Girl.

Chris Weitz Talk About Bonus Material DVD

6. prosince 2009 v 21:29 NM Věcičky
Chris a MTV se zmiňují o New Moon DVD a jeho bonusových materiálech.

"Pravděpodobně tam bude okolo 20 minut vynechaného materiálu a je to fakt dobrý materiál a bonus pro fanoušky," řekl Chris Weitz.
Scény, které by se mohly objevit na DVD bonusech:
- scéna s Victorií, která jede v autě do Forks, pochutnávájící si na mrtvém člověkovi. Byla to jedna z posledních chvil, které herečka Rachelle Lefevre natočila v roli nomádské upírky
- scéna s lidskými postavami, které jedí v Burger King
- jiná scéna s lidmi, tentokrát s Justinem Chonem a Michaelem Welchem, kteří vyjadřují žárlivost nad Edwardovým autem
- víc scén s Volturiovými v Itálii
- prodloužená scéna, kde Mike Newton cituje Belle Shakespearea na parkovišti střední školy ve Forsk, a napodobuje Marlona Brandoa
- scény narážející na rozchod Mika a Jessicy

Chris Weitz Unfazed by Bad 'New Moon' Reviews

6. prosince 2009 v 21:28 Chris Weitz
Režisér filmu 'New Moon' Chris Weitz říká, že není překvapen z recenzí na New Moon.
Weitz řekl Entertainment Weekly, "Nic mě nepřekvapuje, pokud jde o hodnocení. Po tom všem, jsou jen dva způsoby, jak ohodnotit tento příběh. Může tu být jeden člověk, který říká, že film je skvělý, nebo ten druhý, který na to celé má znechucený pohled."

"A vzhledem k mediálnímu útoku který je teď kladen na New Moon mě to ani nepřekvapuje. Myslím, že více uznání by měl dostat kameraman Javier Aguirresarobe. Myslím, že je to o genius, když udělal něco tak krásného."

Chris říká, že fanoušci film přijali s úlevou a už o první víkendu, kdy se film dostal do kin, vydělal 285 milionů dolarů po celém světě.

Chyby filmu New Moon

6. prosince 2009 v 15:44 chybyNM
Tohle mi vážně páíjde dost ujeté.. už zase na něčem hledají chyby a navíc většina z nich jsou totální blbosti.

-Když se Bella poprvé probudí ze své noční můry, tak jí na polštáři leží kniho Romeo a Julie. Když jí ale Charlie přinese dárek, kniha je pryč a během střihů se kniha objevuje a zase mizí.
- Když Bella jede zachránit Edwarda a ve Volteře vystupuje z auta a ptá se Alice kam má jít, je Bella ve dveřích auta, ale při dalším záběru je Bella už za dveřmi.
- Při záběrech zobrazující Bellynu depresi a kamera kolem ní krouží, můžete dvakrát vidět kameramana v zrdcadle.
- Když ve škole Alice skáče přes zábradlí a jde popřát Belle vše nejlepší k narozeninám, tak má jinak danej šátek když skáče přes zábradlí a potom když jí blahopřeje.
- Když se Bella zastaví u Jacoba, aby zjistila proč jí neodpovídá na telefonáty, nedozavře dveře náklaďáčku, když se k autu vrací dveře jsou zavřené.
- Když Alice jede s Bellou do Voltery, šátek, co má Alice na hlavě je pokaždé jinak upravený.
- Když Jacob a Mike čekají před kinem na Bellu, v pozadí sáček z Burger Kingu mění mezi záběry pozice.
- Když Bella s Alicí letí do Itálie, je záběr na letadlo od Virgin America. Virgin America ale léta pouze do států v USA a ne do Evropy - do Evropy lítá Virgin Atlantic.
- Když je ukázáno Jacobova tetování poprvé (jak jde za ním Bella v tom dešti) a podruhé (na konci filmu v lese společně s Edwardem) je tetování o několik centrimetrů níž.
- Hned na začátku kde je záběr na měsíc a potom se objeví nápis NEW MOON by se měl měsíc zatmívat z levé strany a ne z pravé.
- V poslední scéně, kde Bella jede s Edwardem z domu Cullenových je vidět v odrazu auta štáb.
- Když Bella, Edward a Alice odcházejí z Voltery má Edward kabát zavázaný, v následující scéně ho má rozvázaný.
- Když Jacob leze Belle do pokoje oknem, je vidět na jeho pravém zápěstí jakási podpěra nebo opasek, prostě aby tam doskočil v pohodě.
- No a Belly vlasy se mění v záběrech ve scénách kde se baví s Mikem v jídelně o tom že půjdou do kina, když jí Edward opouští v lese a když jí Charlie řiká že jí pošle do Jacksonvillu.