New Moon movie

New Moon movie - ROZCESTNÍK

27. září 2009 v 13:10 | katulia
(photos, posters..)
(datum, info..)


(fotky, videa, info)
Fanmade
(trailers, posters...)
(obsazení a nováčci)

New Moon na DVD?!

19. srpna 2009 v 20:01
'New Moon': 3 exclusive pics! | bella-edward_l
NM na DVD! Ještě nebyl ani v kinech, a mi už známé datum, kdy NM vyjde na DVD. Bude to v den premiéry E a tudíž 30.6.2010. Což si ještě počkáme:-D Bude to jako u T, 1 disková edice s českým dabingem. Cena bude okolo 339 kč.

Přeložené scény - scénář

18. srpna 2009 v 18:03 | katulia
A taky jsem našla některé přeložené scény ze scénáře, tak pokud se chcete kouknout tak můžete TADY a TADY.... je tam např. scéna, kdy Edward opouští Bellu a tak je fakt dokonalá a fakt se hodně drželi knihy, což se mi líbí.

Scénář New Moon!!!!!!!!

18. srpna 2009 v 18:00 | katulia
Takže mám pro vás něco fakt skvělého, ano je to scénář k New Moon a vypadáto, že je opravdu opravdový.. ne jen nějaký výmysl a je dokonalý, takže pokud máte zájem, tak si ho můžete klidně stáhnout a to ZDE!!!!!
Já už ho mám a četla jsem ho.. no prostě to nemá chybu.. fakt nevím jak to v tom kině zvládnu... je tu oeuvěřitelné... ten film bude prostě jedinečný.....

Edi Gathegi viděl New Moon

16. srpna 2009 v 12:23
edi
"Vy to budete milovat. Je to neuvěřitelné. "

"OK, tady jde. Já jsem seděl v kině s Stephenie M. ... A hrát na bicí ... viděl jsem New Moon! Je to užasné dámy a pánové. "

Turistická mapa Voltery

7. srpna 2009 v 21:08

Top Ten New Moon Facts

1. srpna 2009 v 17:31
Tento článek shrnuje fakta kolem New Moon odhalená na letošním Comic Conu.

1. Summit Entertainment zná své publikum, o čemž svědčí dvě na Comic Conu uvedené scény. Ať Team Edward nebo Team Jacob, byli tu pro nás oba bez košile. Kdo by chtěl vidět narozeninovou party nebo skok z útesu, když mohl poprvé shlédnout nahou hruď Jacoba Blacka při seskakování z motorky, aby se sklonil ke skoro slintající Belle? Nebo sledovat Bellu závodící s časem, aby zabránila Edwardovi vstoupit do denního světla? Byl to úžasný pohled, vidět Bellu ve zpomaleném záběru.

2. Režisér Chris Weitz využil hodně dialogů přímo z knihy. To byl jeden z hlavních bodů sporu z Twilight, kde scénáristka Melissa Rosenberg citovala přímo z knihy - s různými výsledky. ("A tak se lev zamiloval do jehňátka", při které ne-fanoušci tiše sténali.) V obou scénách uvedených na Comic Conu, byla většina dialogů převzata ze stránek New Moon a natočená tak podrobně, jak jsme si představovali.


3. Taylor Lautner patří mezi k tisku přátelské celebrity New Moon. V porovnání s jeho spolupracovníky Kristen Stewart a Robertem Pattinsonem, Lautner srší mladickým elánem a nadšením (čti: není ještě tak vyčerpaný) a dělá tuhle tiskovku, s porovnám s tou k Twilight, energičtější. Usazen mezi Stewart a Pattinsona na čtvrteční ranní tiskové konferenci, Lautner vypadal uvolněný i když se jeho kolegové sotva vlekli. Chci říct, viděli jste taneční video z dob Žraločáka?


4. Kristen Stewart ví, že Bella je hlavní postavou v New Moon. Kritici, podle kterých byla Bella na Edwardovi v prvním filmu až nezdravě závislá, nebo dokonce, že jeho chování hraničilo s pronásledováním, se pravděpodobně zabaví jejími psychickými problémy v pokračování. Až tyhle kritiky přijdou, Stewart je připravena. "Je to velmi emotivní film," řekla novinářům. "To je jeden velký rozdíl. Tento film není o objevování nebo zamilování se, což jsou typy intenzivních emocí, ale taky jsou tam pro ni nízké a vysoké body. (asi myšleno ve smyslu, že to s ní jde nahoru dolů) V podstatě je to šíleně depresivní."


5. O rok později, život Kristen Stewart je bláznivý a její odpovědi stejně tak zahořklé, jak byly v průběhu Twilight. Twilight změnil život svých hvězd v neustály mediální cirkus, včetně fanoušků a křiku. Na otázku, jestli se jim život změnil s pokračováním na obzoru, Lautner řekl, že teď je "opravdu, ale opravdu zaneprázdněn" a Pattinson poznamenal, že doufá, že půjde ulicí a nikdo ho nezaznamená. Stewart dodala, že její život se změnil hlavně stylově: "Ostříhala jsem si vlasy."


6. New Moon děti mají rádi, když jejich postavy trpí. Požádáni, aby sdělili, která scéna patři mezi jejich oblíbené, si všichni vybrali tu, kde se jejich postava s někým rozchází. "Jdu se s Bellou před dveře rozloučit a odcházím do lesa bojovat, zatímco ona si dělá starosti.," odpověděl Lautner. "Bojí se o mě. Opravdu mám rád tuto rozchodovou scénu. "
"To je i moje oblíbená scéna ve filmu," říká Stewart a její tvář se rozsvítí. "Říkáme jí rozchodová scéna, protože jí v podstatě říká, že nemohou být přáteli a promění se."
A Pattinsonova oblíbená scéna? "Myslím, že moje rozchodová scéna byla moje nejoblíbenější," řekl. "Bylo to zajímavé. Byl to rozhovor na pět stránek, který se hodně vzdaluje od nadpřirozena tohohle příběhu. Doufám, že to dodá jejich vztahu více vrstev, než tomu bylo v Twilight."


7. Kristen Stewart nemůže dočkat, až bude mít s Robem Pattinsonem dítě! (Jen si dělám srandu.) Na otázku, na natáčení jaké scény se nejvíce těší v průběhu Eclipse a Breaking Dawn, si Kristen zaspoilerovala. "Nemohu se dočkat, až budu těhotná!" zažertovala s odkazem na svoji postavu. Pattinson odpověděl: "Nemohu se dočkat, až provedu císařský řez." A Taylorova nejvíce očekávaná scéna? Ta, kde se mu dostane možnosti svléci se donaha a mazlit se s Bellou ve spacáku, přirozeně.
8. Pokud jste reagovali na ukázky z New Moon na YouTube, Chris Weitz si je pravděpodobně právě teď prohlíží. Během panelové diskuse, Weitz odhalil, že on a jeho spolupracovníci si přečetli mnoho našich ukřičených a bezdechu psaných reakcí. Dokonce přemýšlel o poskytnutí videa a sledování reakcí.


9. Twilight fanatismus byl tak silný jako celý tento rok. I když nic nemůže překonat neočekávané zvuky tisíců dívek na Twilight panelu z minulého roku - kde bylo vše uneseno upíří romancí - 2009 se tomu určitě přiblíží. A Twilighters byli lépe připraveni na výzvu získání sedadel v hale H na čtvrteční panel; pár fanoušků se nedaleko ubytovalo už dva dny dopředu, nejpozději ve středu ráno, následováni v řadě dalšími.


10. Anti-Twilight odpor konečně má jméno! Víte, vlastností vaší oblíbené fantasy skutečně bylo, že se celý Comic Con převlékl do kostýmů (mnoho mužských-Con účastníků jevilo příznaky "Comic Con zruinovaný Twilight".) (omlouvám se, tenhle odstavec mi vážně nešel nijak smysluplněji přeložit)

"What Do You Do…When The One Thing You Live For Leaves You?"

24. července 2009 v 10:43
Určitě všichni víte, že pro Twilight Movie bylo heslo "When You Can Live Forever, What Do You Live For?" (Když žijete věčně pro co žijete?) A nyní se něco podobného objevilo na reklamě na NM v Singapuru, že by to bylo nové oficiální heslo pro New Moon? Je tam napsáno "What Do You Do…When The One Thing You Live For Leaves You?" v překladu něco jako (Co uděláš... když jediná věc pro kterou žiješ tě opustí?)
free image host

Comic - Con live!!

24. července 2009 v 10:26
Pokud nikdo chcete koukat na Comic-Con živě...máte možnost ZDE

comiccon2
zhruba 8.000 fanoušku...docela mazec!!..
Kempující fandové den předem...
Před vstupní halou...

Jaké funkce mají nové New Moon stránky?

23. července 2009 v 18:10


Nové oficiální webové stránky Moon jsou tady. funkce zahrnují:

  • "Enter the Cullen House" interactive exploration (dům Cullenů)
  • "Enter La Push Reservation" interactive exploration (La Push rezervace)
  • "About" section with "Story", "Cast", "Crew" and "Worldwide" section (o sekci příběhu, obdazením, hercích, atd.)
  • "Media" section with photos and videos includes upcoming film clips and TV spots and brand new images ("Media" část s fotografiema a videama, včetně připravovaných filmových klipů a televizních spotů a jetě zbrusu nové obrázky)
  • "Downloads" Section with widgets, wallpapers and IM icons ("Ke stažení" Oddíl s widgety, tapety a chat ikony)
  • "Mobile" section (coming soon) ("Mobilní" sekci (již brzy)
  • "Community" section with links to Twilight sites ("Společenství" sekce s odkazy na stránky Stmívání)
  • "Official Store"
  • "The World of Twilight" section (coming soon) ("Svět tmívání" oddíl (již brzy))
free image host free image host free image host
..na vše se podíváte na NewMoontheMovie.com

Newmoonthemovie.com

23. července 2009 v 12:16
Ahojky.. no myslím, že tuhle stránku už určitě znáte, ale byla aktualizována a teď je ještě lepší.. takže se rozhodně koukněte!!! http://www.newmoonthemovie.com/

Článek o NM v DÍVCE

10. června 2009 v 12:52
imagebam.com

Bella's Birthday cake

7. června 2009 v 12:34
Bella's Birthday Cake New Moon

Ashley and Kristen In Montepulciano 25.5.2009

5. června 2009 v 17:26
free image host free image host free image host free image host
free image host free image host free image host free image host
free image host free image host free image host

OOps!! Bella s červenýma tangama

4. června 2009 v 19:03
Bella Thong New Moon Kristen Stewart

Fakt trapné

4. června 2009 v 18:55 | katulia
Tak tohle jsem našla na blogu mého SB a dost mě to naštvalo, protože film jestě není ani celý natočený a hotový a oni už tam zase hledaj chyby, což fakt nechápu proč pořád něco mám na tak dokonalý věci!!!

Znovu v AL

31. května 2009 v 20:52
Kristen, Robert a Ashley se již vrátili z Itálie do AL.


Další avatars

29. května 2009 v 14:23
...

Exlusive video Italy scene

28. května 2009 v 15:41

Odpočítavadlo!!!!

27. května 2009 v 22:31 | katulia
Bez pomoci eSBééčka Twhite by se mi to asi nikdy nepodařilo sem dát takže moc díky ...

 
 

Reklama