Očem je saga TWILIGHT

3 novinky ze světa Twilight

16. srpna 2009 v 20:47
1. Edi Gathegiho honili při natáčení New Moon polystyrénové zelené krávy,
které pak byly nahrazeny CGI vlky, když vlci dělají útočnou scénu.
Edi řekl, že bylo těžké udržet vážnou tvář, když byl naháněn zelenými kravami.

2. Edi právě viděl New Moon v soukromém kině se Stephenie Meyer a řekl,
že byl nervózní když se na film díval společně se Stephenie a že je vždy nervózní,
když vidí ve filmu sebe. Ale řekl, že film new Moon je báječný a úžasný.

3.Catherine Hardwicke řekla, na roli Edwarda se rozhodovala mezi čtyřmi herci.
Finalisté byli Ben Barnes, Shiloh Fernandez a také Jackson Rathbone,
který teď hraje Jaspera. Ale nejvíce uspěl Robert Pattinson.

...

Nice pictures

16. srpna 2009 v 13:46

The Twilight Saga Official Guide

13. srpna 2009 v 17:59

twilightgoogle

24. července 2009 v 20:30
Nelíbí se vám Google.cz. A místo toho by jste radši měli Twilight Google? Tak to můžete mít. Je na této adrese: http://twilightgoogle.com/ vypadá asik takto:
Zdroj:

Twilight podporuje dárcovství krve

21. července 2009 v 17:37
Se zúčastnili Peter Facinelli, Edi Gathegi, Alex Meraz, Christian Serrato, Gil Birmingham, Ayanna Berkshire, a Logan Welch (kaskadér Roberta Pattinsona) v dětské nemocnici v Portlandu.
"Talking Twilight" se bude konat v jednotce krve s tématem "I was bitten to feed a Vampire", kde se může účastnit lidé ze Spojených státech amerických. Od 31. července do 1. srpna se může darovat krev.

Jak Twilight Saga pomohla Forks ve státě Washington?..

15. července 2009 v 15:04
Město Forks ve státě Washington si Stephenie Meyer vygooglovala pro svou knihu, když hledala nejvíce deštivé místo v USA.. Populace? 3 221 ..

The Three Rivers forest campground, store and restaurant

Fanoušci knihy a filmu se na základě příběhu Belly a upíra Edwarda Cullena sjíždějí do Forks. Dnes? Stovky návštěvníků denně. Návštěvnost za červen je více než 8 000 lidí. To je číslo, které dřív přijelo za rok.. Restaurace mají Twilight menu s názvy Bellasagne, v obchodech se prodávají Twilight suvenýry..

"Město se změnilo.. " řekl Mike Gurling, zástupce obchodní komory ve Forks..
"Před dvěma lety jsme neměli automatické pokladny ani terminály na kreditní karty. A teď se prodej čehokoliv, co nese název Forks, dramaticky zvýšil. "

"vampire baseball"

11. července 2009 v 15:17

Za podpory organizacie make-a-wish se odehrála akce "vampire baseball"- baseball s hercema z Twilight a New Moon zúčastnili se např. Peter Facinelli, Michael Welch, Rachel Lefevre, Edi Gathegi, Alex Meraz a jini.

fotky:I'm vampire.

29. června 2009 v 21:04
By stepheniemeyerova.blog.cz

Jakou máš nadpřirozenou moc: UPÍR (facebook)

28. června 2009 v 18:51 | katulia
Takže vy co máte facebook tak víte, že je tam spousta testů a já jem si před chviličkou dělala test-Jakou máš nadpřirozenou moc??? A TOHLE MI VYŠLO!!! FAKT SUPROVÉ JSEM UPÍÍR. xD
tak si to taky zkuste..


Jsi velmi nebezpečný, ale laskavý člověk. Tvé srovnání může být s upírem. jsou velmi romantické a nikdy nezradí. Když se ale naštveš, dokážeš mnoho. Neublížíš a seš na straně dobra, trestáš jen ty, jenž si to zasloužili... tvá nadpřirozená moc je, číst v lidech a taky dokážeš vrhat bolestné vlny...

Kniha mého srdce

20. června 2009 v 19:09 | katulia
Takže dnes ve 20:00 je výhlášení, které knížky se dostaly mezi 12 nejoblíbenějších.. Mno doufám, že se tam Stmívání nebo Rozbřesk dostanou.

Obal knihyObal knihy

Twilight výlet

7. června 2009 v 13:05
free image host
Máte už na 8.8.2010 plán?:) Pokud ne, tak není nic lepšího než se připojit k Twilight plavbě.
Fanoušci Twilight ságy budou mít možnost ocitnout se na jedné lodi společně s Twilight castem. Zprávy říkají, že společnost Cruises Cruises Cruises plánuje Twilight výlet na Aljašku, během kterého bude na palubě Ashley Greene a Kellan Lutz.
Plavba, která bude trvat tři dny a čtyři noci, začne v Seattle, Washingtonu- místě, kde se natáčel Twilight- 8.srpna 2010.
Cestovní plán zahrnuje sezení s Kellanem a Ashley, autogramiády, maškarní ples, skupinový photoshoot, charitativní aukce, soutěže o různé ceny a sledování filmu.

..tak tam určo jedu :)

Nejoblíbenější knihy týdne

7. června 2009 v 13:02 | katulia
Výsledky nejoblíbenějšíkch knih pro děti a mládež z pořadu Knižní svět.

1. místo
STMÍVÁNÍ


2. místo
ROZBŘESK

3. místo
ZATMĚNÍ


To dokazuje, že saga Stmívání je prostě nejlepší a nejoblíbenější na celém světě. Doufám, že se taky skvěle umístí v anketě Kniha mého srdce.

kopíruj jen s ikonou

Mr. and Mrs. Cullen

5. června 2009 v 16:12

Rodokmen

5. června 2009 v 15:04

Výročí twilight

3. června 2009 v 14:31
Takže včera jsem nějak nestíhala.. takže to sem dávám až dnes a doufám, že neva...
Slavíme!!!Dneska, 2. 6. 2009, slavíme šetileté výročí Twilight.
Přesně 2. 6. 2003 začala Stephenie psát román Twilight, ona sama si tento datum pamatuje, protože tenhle den začaly plavecké kursy jejích dětí. Je to tedy už šest let, co Twilight "žije"... a stále ještě je to světový bestseller... je to k neuvěření, že? xD
Blahopřeju Stephenii, protože takováhle věc si zaslouží ocenění...

Rozdíl mezi NM a Twilight

3. června 2009 v 14:09


Twilight kytara

29. května 2009 v 14:09
Edward Cullen Twilight Guitar Cullitar

Cullens náramek

27. května 2009 v 17:12 | katulia
Tohle je náramek se všemi členy rodiny Cullenových....

10 nejlepších momentů v Twilight serii

26. května 2009 v 13:49

10 - KONEC ROZBŘESKU (rozbřesk)

"Máme spoustu času pracovat na tom," připomněla jsem mu.
"Věčnost a věčnost a věčnost," zamumlal.
"Zní to jako to pravé."
A pak jsme slastně pokračovali do toho malého, ale perfektního kousku našeho navždy.


9 - BELLIN A EDWARDŮV PRVNÍ POLIBEK (stmívání)

Nemohla jsem dýchat.Zaváhal - ne normálním způsobem jako člověk. Ne tak, jak váhá muž, než políbí ženu, aby odhadl její reakci, aby viděl, jak ho přijme. Možná zaváhá, aby prodloužil tu chvíli, ten ideální okamžik očekávání, který je lepší než polibek sám. Edward víhal, aby otestoval sám sebe, aby viděl, jestli je to bezpečné, aby se ujistil, že pořád ovládá své nutkání. A pak se jeho studené mramorové rty velmi měkce přitiskly na moje.

8 - JACOBOVO OTISKNUTÍ (rozbřesk)

Moje otřásající se tělo sebou naposled škublo a zůdtalo klidné, horkost mi proudila v žilách silněji než předtím, ale byl to nějaký nový druh - ne spalující. Bylo to vřelé.
Když jsem hleděl do drobné, porcelánové tváře toho napůl upířího, napůl lidského dítěte, všechno uvnitř mě povolilo. Všechna ta pouta, která mě držela v mém životě, byla svižnými řezy nakrájena na kousíčky, jako přestřižení provázků od svazku balónků. Všechno, co mě dělalo, kým jsem byl - moje láska k mrtvé dívce v poschodí, moje láska k otci, moje loajalita k nové smečce, moje láska k ostatním bratrům, moje nenávist k nepřátelům, můj domov, moje jméno, moje já - se mnou během vteřiny přerušilo spojení - šmik, šmik, šmik - a odplulo do neznáma. Ale já neuletěl. Ten nový provaz mě držel, kde jsem byl. Ne jeden provaz, ale milion. Ne provazy, ale ocelová lana. Milion ocelových lan mě připoutalo k jediné věci - k evidentnímu středu vesmíru. Teď jsem to viděl - jak vesmír rotoval kolem tohoto jediného bodu. Nikdy předtím jsem vyváženost vesmíru nespatřil, ale teď byla jasná. Teď mě držela tady ta malá holčička v rukou té blonďaté upírky.

7 - SKOK Z ÚTESU (nový měsíc)

Usmála jsem se, zvedla paže na hlavu, jako kdybych chtěla skočit a nastavila jsem obličej dešti. Ale zvyk z plavání ve veřejném plavání - hlavu předklonit, nohy připravit - byl příliš zakořeněný. Naklonila jsem se dopředu, nakrčila jsem se, abych měla větší pružnost...a vrhla jsem se z útesu.

6 - BELLIN PRVNÍ POHLED NA EDWARDA (stmívání)

A právě tehdy, když jsem seděla v jídelně a snažila se bavit se sedmi zvědavými lidmi, tehdy jsem je uviděla poprvé. Seděli v nejvzdálenějším koutě jídelny, daleko od mne. Bylo jich pět ... poslední byl vysoký a hubený, ne tak rozložitý a vlasy měl rozcuchané, zbarvené do bronzova. Byl chlapečtější než ti druzí dva, kteří vypadali klidně na vysokoškoláky nebo spíš na zdejší učitele než na studenty ... " To je Edward. Je nádherný, samozřejmě, ale neplýtvej časem. On na rande nechodí. Žádná z holek pro něj asi není dost hezká." Odfrkla, jasný případ kyselých hroznů. Přemítala jsem, kdy ji asi odmítl.

5 - SVATBA (rozbřesk)

"Ano," vydala jsem ze sebe přiškrceně sotva srozumitelným šepotem, divoce mrkajíc, ve snaze zahnat slzy a ani na vteřinu nezmeškat jeho tvář. Když byl na řadě on, to slovo znělo tak jasně a hrdě.
"Ano," přislíbil.

4 - BELLIN PRVNÍ POLIBEK S EDWARDEM PO PROMĚNĚ (rozbřesk)

Bylo to, jako by mě nikdy předtím nepolíbil - jakoby tohle byl náš první polibek. A popravdě, nikdy předtím mě takhle nepolíbil. Téměř mě to nutilo cítit se provinile. Bezesporu jsem byla porušením smlouvy. Nemělo mi být dovoleno tohle mít. Přestože jsem nepotřebovala kyslík, moje dýchání se zrychlilo, ženouc se stejně jako když jsem byla spalovaná. Ale tohle byl odlišný druh ohně.

3 - BELLA PRAŠTILA JACOBA (zatmění)

Nakonec můj običej pustil a odklonil se.
"Už jsi skončil ?" zeptaka jsem se bezvýrazným hlasem.
"Ano," vzdychl. Zavřel oči a začal se usmívat. Zapažila jsem ruku a pak ji vymrštila vpřed. Narazila mu do úst vší silou, kterou jsem kdy byla schopná v celém těle sebrat. Ozvalo se křupnutí.
"Au! Au!" vykřikla jsem a zuřivě poskakovala bolestí, zatímco jsem si ruku držela na prsou. Byla zlomená, cítila jsem to. Jacob na mě šokovaně zíral.
"Neudělala sis něco ?" .
"Jo zatraceně! Zlomil ji mi ruku !"

2 - SCÉNA NA LOUCE (stmívání)

"Isabello." Pečlivě vyslovil moje plné jméno, pak mi rozpustile prohrábl vlasy volnou rukou. Tělem mi při tom uvolněném pohybu proběhl šok.
"Bello, nemohl bych se sebou žít, kdybych ti někdy ublížil. Nevíš, jak mě to pořád mučí."
... zvedl své nádherné zmučené oči ke mně.
"Ty jsi teď pro mě nejdůležitější na světě. Nikdy pro mě nebylo nic důležitějšího."

1 - SCÉNA VE STANU (zatmění)

"Prosím !" Zasyčel Edward. "Kdyby ti to nevadilo!"
"Co je ?" zašeptal Jacob překvapeně.
"Myslíš, že by ses mohl pokusit ovládat svoje myšlenky ?" zašeptal tiše Edward, celý rozzuřený.
"Nikdo neříkal, že musíš poslouchat," zamručel Jacob vzdorně, ale přesto v rozpacích. "Vypadni mi z hlavy."
"To bych rád. Nemáš ponětí, jak hlasité ty tvoje fantazie jsou. Je to, jako kdybys na mě křičel."
" Pokusím se to ztlumit," řekl Jacob sakrasticky.

Info o twilight saga

22. května 2009 v 14:42
  1. Je potvrzené , že i Breaking Dawn (Rozbřesk) se bude točit.
  2. Robert prozradil , že mu už zůstávají jen 4 dny natáčaní v Itálii , kam odchází tento pátek.
  3. A v říjnu by se měl začít natáčet 3. díl Twilight Sagy - Eclipse - taktéž ve Vancouveru. 
 

Reklama